Program dla firm w chmurze

PC Market firmy Insoft to znacznie elastyczny program, również dla mniejszego sklepu kiedy a dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy stanowi w zasięgu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju firmy można przedstawiać ją o nowe moduły. PC Market jest ciepłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez swoich użytkowników. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim czasie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najmniejsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ciż także wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program opisze jaką część pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z usłudze kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to rzecz zaledwie kilku sekund.

ProEngine Ultra

Na lokalnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i bezproblemowy w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest przejrzysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na targu urządzeń fiskalnych, a i wszystkiego typu sprzętem, jaki ważna dostrzec w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.